• Rozpoczęcie odbędzie się 1 września 2022r.

800   –  Msza Św. w  kościele pw. Św. Krzyża

915   –  klasy  II – VIII  w salach lekcyjnych z wychowawcą

1000 klasy I   sala gimnastyczna

Dzieci z klas I po uroczystym pasowaniu na ucznia, wraz z opiekunem i wychowawcą przejdą do sal lekcyjnych. Po zakończeniu powitania w salach, wykonywane będą pamiątkowe zdjęcia.

Przydział sal lekcyjnych w dniu 1 września 2022r.

I  A   sala 204 Katarzyna Simka

VIII C sala 308 Anna Winiarska

VIII D sala 310 Michał Ringel

VIII E sala 403 Iwona Rak - Poks

• Informacje dla rodziców dotyczące zapisu dzieci do świetlicy oraz na obiady w roku szkolnym 2022/2023

1. Kartę zapisu do świetlicy oraz deklarację korzystania ze stołówki należy składać corocznie, niezależnie od tego, czy dziecko korzystało ze świetlicy bądź z obiadów w minionym roku szkolnym.
            2. Zapisu dziecka do świetlicy i na obiady (wypełnienie Karty zapisu bądź deklaracji) można już dokonać w dniach 29-31 sierpnia 2022r. u wychowawców świetlicy w godzinach 9:00-12:00.
            3. Kartę zapisu do świetlicy oraz deklaracje korzystania ze stołówki można pobrać ze strony internetowej szkoły, w/w dokumenty w wersji papierowej są również dostępne w portierni szkolnej. Wypełnione dokumenty, w dniach 29-31 sierpnia, można również wrzucić do urny znajdującej się przy portierni w godzinach 6:00-17:00.
            4. Przy składaniu deklaracji należy podać nr konta rodzica/opiekuna, na które wpłacane będą zwroty za niewykorzystane obiady.
            5. Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2022/2023 wynosić będzie 7,00zł.
            6. Żywienie w stołówce szkolnej rozpoczynamy 5 dnia września 2022r. - poniedziałek.
            7. Wpłaty należy dokonać do 2 września (nie wcześniej jak 1 września).
            8. Kwota należności za wrzesień zostanie podana na stronie 1 września, tego dnia Rodzice klas I otrzymają indywidualne numery kont, na które będą dokonywane wpłaty.
            9. Rodzice, których dziecko ma korzystać ze świetlicy oraz stołówki we wrześniu, proszeni są o złożenie deklaracji najpóźniej 1 września u wychowawców lub kierownika świetlicy w godzinach 8.30-12.30.
          • Informacja dla rodziców uczniów klas I w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Państwo

Poniżej znajdą Państwo link do "niezbędnika pierwszoklasisty", w którym wymieniono wszystkie rzeczy, w które należy wyposażyć dziecko przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Niezbędnik pierwszoklasisty

Uczniowie klas pierwszych we wrześniu otrzymają od wychowawców zestawy ćwiczeń, pierwszą część podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz podręcznik do języka angielskiego.

Rodzice uczniów klas pierwszych kupują tylko podręcznik do religii (informacje o tytule i autorze zostaną podane na stronie internetowej szkoły, zakup będzie możliwy na początku września).

Zapisy do świetlicy oraz na obiady odbędą się od 29 sierpnia 2022.  Aktualny wniosek dostępny będzie od 22 sierpnia 2022 r. w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.

W szkole obowiązuje zmiana obuwia. Uczniowie proszeni są o noszenie butów z jasną podeszwą.

W szkole używany jest Dziennik elektroniczny Librus Synergia. Rodzice uczniów klas pierwszych otrzymają we wrześniu od wychowawców login i hasło dostępu. Komunikacja rodziców z nauczycielami i dyrektorem szkoły odbywa się za pomocą dziennika elektronicznego.

Rodzice uczniów posiadających Orzeczenie o niepełnosprawności lub Opinię wydane przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną proszeni są o dostarczenie kopii tych dokumentów do sekretariatu szkoły.

Informacje nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły pod koniec sierpnia.

Michał Wąsek