• Odpłatność za obiady w czerwcu 2024r.

• Informacja dotycząca odpłatności za obiady w czerwcu 2024r., przesłana zostanie indywidualnie w wiadomości programu Librus do każdego rodzica ucznia obecnie żywionego. Kwota należności za obiady za czerwiec stanowić będzie odliczenie zgłoszonych odpisów z poprzednich miesięcy i ewentualnych zwrotów z tytułu za dużej wpłaty na konto.

1. Wpłatę należy uregulować na konto indywidualne dziecka w terminie do 25 maja 2024r.

2. Jeśli opłata nie zostanie uiszczona w terminie, uczeń nie będzie ujęty na liście żywionych w czerwcu 2024r.

3. Jeżeli uczeń ma zaplanowaną nieobecność w czerwcu np. wycieczka, wyjazd itp. należy to zgłosić u kierownika świetlicy koniecznie przed dokonaniem opłaty za obiady w czerwcu.

4. W dniu zakończenia roku szkolnego 21 czerwca 2024r. obiadów nie będzie.

• Zajęcia pokazowe - tenis ziemny

• Zainteresowany tenisem ziemnym?

Pragniesz, aby twoje dziecko dołączyło do pasjonującej społeczności tenisowej?

To ogłoszenie jest dla Ciebie!

🎾🌟 Co oferujemy? 🌟

▪️ Zajęcia pokazowe tenisa ziemnego, prowadzone przez doświadczonych trenerów

▪️ Możliwość uczestnictwa w naborze do klasy 1 sportowej o profilu tenisa ziemnego

▪️ Wskazówki od naszych ekspertów, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać umiejętności tenisowe

📅 Kiedy: 25 maja 2024 roku, godzina 13:00

📍 Gdzie: Korty Klubu Silesia Tennis & Squash Miechowice,ul. Dzierżonia 19

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha jesteś początkującym, czy doświadczonym graczem, zapraszamy Cię na korty Klubu Silesia Tennis & Squash Miechowice, aby dołączyć do naszej pasjonującej przygody tenisowej!

Masz pytania? Zadzwoń 32 286 36 57

Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoją miłość do tenisa ziemnego! Spotkajmy się na korcie! 🎾