• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września.

800   –  Msza Św. w  kościele pw. Św. Krzyża

915   –  klasy  II – VIII  w salach lekcyjnych z wychowawcą

1000 klasy I   sala gimnastyczna

Dzieci z klas I po uroczystym pasowaniu na ucznia, wraz z opiekunem i wychowawcą przejdą do sal lekcyjnych. Po zakończeniu powitania w salach, wykonywane będą pamiątkowe zdjęcia.

Przydział sal lekcyjnych w dniu 4 września 2023 r.

I A sala 216 Anna Wąsek

VIII A sala 310 Igor Dąbrowski

VIII B sala 319 Paulina Kocybik

VIII C sala 405 Marita Zagozda

• Informacje dla rodziców dotyczące zapisu dzieci do świetlicy oraz na obiady w roku szkolnym 2023/2024

1. Kartę zapisu do świetlicy oraz deklarację korzystania ze stołówki należy składać corocznie, niezależnie od tego, czy dziecko korzystało ze świetlicy bądź z obiadów w minionym roku szkolnym.

2. Zapisu dziecka do świetlicy i na obiady (wypełnienie Karty zapisu bądź deklaracji) można dokonać już w dniach 30-31 sierpnia oraz 1 września 2023r. u wychowawców świetlicy lub sekretariacie szkoły w godzinach 7:00-15:00.

3. Kartę zapisu do świetlicy oraz deklaracje korzystania ze stołówki można pobrać ze strony internetowej szkoły, w/w dokumenty w wersji papierowej są również dostępne w portierni szkolnej. Wypełnione dokumenty, w dniach 30-31 sierpnia oraz 1 września, można również wrzucić do urny znajdującej się przy portierni w godzinach 6:00-20:00.

4. Przy składaniu deklaracji należy podać nr konta rodzica/opiekuna, na które wpłacane będą zwroty za niewykorzystane obiady.

5. Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024 wynosić będzie 9,00zł.

6. Żywienie w stołówce szkolnej rozpoczynamy 6 dnia września 2023r. - środa.

7. Wpłaty należy dokonać do 4 września (nie wcześniej niż 1 września).

8. Kwota należności za wrzesień zostanie podana na stronie 1 września, tego dnia Rodzice uczniów klas I indywidualne numery kont, na które będą dokonywane wpłaty mogą odebrać u kierownika świetlicy od 1 września.

9. Rodzice, których dziecko ma korzystać ze świetlicy oraz stołówki we wrześniu, proszeni są o złożenie deklaracji najpóźniej 4 września .

• „Szkoły pełne talentów” Lidla.

• Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Szkoły pełne talentów” Lidla.

Skompletowaliśmy dzięki Państwu sprzęt edukacyjny i sportowy, poprawiając  warunki nauki i rozwoju naszych dzieci.

Uczniowie mogą korzystać z:

- magnetycznej pięciolinii z zestawem samoprzylepnych nut

- instrumentów muzycznych

-zestawu diatonicznego

- anatomicznego modelu serca i tułowia człowieka

- tablic magnetycznych układu pokarmowego i krwionośnego

- magnetycznych osi liczbowych

- zestawu tangramów

- zestawu do badmintona

- wagi

- pomocy edukacyjnych wykorzystywanych podczas lekcji matematyki

Podczas tak prozaicznych zajęć jak codzienne zakupy, możemy wspierać naszą szkołę.

Dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej edycji programu, która startuje 1 września 2023.

Prosimy o wsparcie w doposażeniu naszej szkoły w pomoce naukowe, by sprawić naszym dzieciom radość i uatrakcyjnić naukę.

„Talenciaki”  można wrzucać do oznaczonego pudła przy portierni szkoły, w sekretariacie lub przekazywać wychowawcom klas.

Bądźcie z Nami !!!