Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jakub Okuniewicz - zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w Judo
          Daniela Badura - zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w Judo
          Mateusz Fityka - zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w Judo

Henryk Haisz  -  uczeń klasy 6a
          na poziomie klas szóstych zajął 12 miejsce w województwie śląskim i 182 miejsce w kraju w IV edycji Konkursu Matematycznego Maks
          na poziomie klas szóstych zajął 8 miejsce w województwie śląskim i 77 miejsce w kraju w V edycji Konkursu Matematycznego Maks

Jakub Wąsek - uczeń klasy 5b
          na poziomie klas piątych zajął 10 miejsce w województwie śląskim i 73 miejsce w kraju w V edycji Konkursu Matematycznego Maks

Rok szkolny 2016/2017
          Danuta Ungier- otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia artystyczne

Daniela Badura- otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia sportowe

Julia Bulanda- otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2015/2016
          Maciej Ochryniuk - otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne

Mateusz Gniadzik - otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne

Rok szkolny 2011/2012
          Aleksandra Ludwig - średnia ocen 5,8, 39 na 40 pkt na sprawdzianie po klasie szóstej

Rok szkolny 2010/2011
          Natalia Skworc- otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne

Krzysztof Panas - otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne

Marcin Balcerzak- otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne i sportowe

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2008/2009
          Paweł Knejski - otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne i sportowe

Katarzyna Filipek - otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne

Podczas tegorocznego zebrania Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego dokonano podsumowania sportowego roku szkolnego 2019/2020.

Ogłoszono drużynowe wyniki tegorocznego Bytomskiego Crossu Wiosennego zorganizowanego 11 czerwca przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięło udział 827 uczniów i nauczycieli bytomskich szkół.

W klasyfikacji Igrzyska Dzieci nasza szkoła zajęła III MIEJSCE.

W klasyfikacji Igrzyska Młodzieży Szkolnej również wywalczyliśmy III MIEJSCE.

Następnie MSZS uhonorował najbardziej usportowione szkoły w Bytomiu.

Nasza szkoła zajęła w rywalizacji międzyszkolnej III MIEJSCE w kategorii Igrzyska Dzieci, w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej V MIEJSCE.