• Finał Mistrzostw Bytomia Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców.

• 25 kwietnia 2022 r. odbył się finał zawodów w koszykówce chłpców w kategorii Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej.

Szkołę reprezentowali:

1. Matusiak Mateusz

2. Wolny Bartłomiej

3. Siarkowski Adam

4.Rosa Łukasz

5. Golus Borys

6. Borek Szymon

7. Sitek Nikodem

8. Kasprzak Jakub

9. Skuplik Szymon

10. Czarnomski Kamil

11. Rotuski Mikołaj

Nasi chłopcy wywalczyli 4 MIEJSCE na szczeblu miejskim.

GRATULACJE !!!!

• Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

• W dniu 21 kwietnia w hali TTS Polonii Bytom odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Matusiak z klasy 8a i Oktawian Gurok z klasy 7a. Chłopcy zdominowali cały turniej, tracąc w nim zaledwie jednego seta dzięki zwycięstwu zapewnili sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 10 maja w Gliwicach, gdzie rywalizować będzie ze sobą 8 najlepszych szkół z całego Śląska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych Chłopaków podczas finału! Gratulacje dla trenera Igora Dabrowskiego.

• Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana- " Brzydkie kaczątko"

• 12 kwietnia uczniowie klasy I a oraz klasy I b wybrali się do Teatru Dzieci Zagłębia
            w Będzinie. Tym razem uczniowie obejrzeli spektakl pt.: " Brzydkie kaczątko".
            Któż z nas nie zna opowieści o perypetiach małego łabędzia, który na swej drodze ku dorosłości musi stawić czoła licznym upokorzeniom ze strony współbraci? Dopiero przemiana w przepięknego królewskiego łabędzia sprawi, że kaczątko zostanie zaakceptowane przez otaczający je świat.
                    Spektakl poruszył temat tolerancji i zwrócił  uwagę widza na problem odmienności wskazując, że należy ją akceptować i być wrażliwym oraz reagować na każdy przejaw agresji.   Dzieciom spektakl bardzo się spodobał i skłonił do wielu  refleksji i przemyśleń.

• INTERNATIONAL JUDO CLUB BUDOKA TOURNAMENT JONAVA

Uczniowie klas sportowych wraz z Trenerem Michałem oraz Kamilem ruszyli w piątek na Litwę

Reprezentańci naszej szkoły w barwach GKS Czarni Bytom wywalczyli następujące miejsca:

1 miejsce - Jakub Muniz Acosta klasa 7a

1 miejsce - Agata Prymas klasa 7b

1 miejsce - Marta Ziora klasa 7b

1 miejsce - Oliwia Gacka klasa 8a

2 miejsce - Magdalena Malinowska klasa 4a

2 miejsce - Dominik Kuchna klasa 5a

3 miejsce - Natalia Cofor klasa 8a

3 miejsce - Julia Zaborowska klasa 7b

3 miejsce - Zuzanna Cieślak klasa 7b

3 miejsce - Adam Kolodziejczyk 7a

5 miejsca wywaliczyli:

Anna Kogut 5a, Łuksza Emilia 8b, Nguyen Anna 8a, Bronzel Filip 7a

7 miejsca wywalczył Tytus Wartak klasa 5a

Udział w turnieju również zaliczyli:

Łukasz Rosa 8a, Szymon Borek 8a, Stefańczyk Konrad 7a, Golus Borys 8a

Dla wszystkich uczniów gorące Brawa , a dla trenerów podziękowania.

• Odpłatność za obiady w maju 2022r.

Odpłatność za obiady w maju 2022r. wynosi:

119,00 , tj.17 dni x 7,00 zł

w terminie do 25 kwietnia 2022r.

W dniach 2 maja,24 – 26 maja 2022r. stołówka szkolna będzie nieczynna (2.05.22r. – dzień wolny od zajęć dydaktycznych,

24-26.05 22r. – egzamin ósmoklasisty).

Na konto należy wpłacać dokładnie taką kwotę, jaka jest należna za dany miesiąc. Rodzice, którzy zgłosili nieobecność dziecka, przed dokonaniem przelewu, zobowiązani są skontaktować się z Kierownikiem Świetlicy - p. Renatą Jurczygą celem ustalenia, pomniejszonej kwoty wpłaty                       o ewentualne odpisy za poprzedni miesiąc.

Niedokonanie opłaty w terminie jest jednoznaczne ze skreśleniem ucznia z listy żywionych w maju 2022r.

• Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

• 8 kwietnia 2022r. drużyna naszych dziewczyn zajęła IV miejsce w turnieju szkół piłki siatkowej kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Nasza Szkołę reprezentowały:

1.Julia Kowalczyk

2.Alicja Ziora

3.Alicja Rulik

4.Anita Żyłka

5.Maryna Bermes

6.Zuzanna Majerowska

7.Daria Lewandowska

8.Marta Piecuch

9.Laura Przybyszewska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt - Igrzyska Dzieci.

• 6 kwietnia 2022r. odbyły się Mistrzostwa Bytomia - igrzyska młodzieży szkolnej w siatkówce dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice w składzie:

Lena Rusnak

Magdalena Borkowiec

Emilia Powroźnik

Vanessa Urbińska

Martyna Domogalska

Zofia Wróbel

Małgosia Ochryniuk

Vivian Hohnstädter

Maja Matusiak

Marta Ziora

Patrycja Stępień

Po walce, często ze starszymi od siebie zawodniczkami, po ciężkim boju zajęły 5 miejsce. Trener i Dziewczęta zapowiadają, że za rok wrócą z medalem , czego z całego serca im życzymy, a za już podjęty wysiłek dziękujemy!

• Dzień Dziwaka w klasie 1a

• 1 kwietnia  w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Dziwaka”. Uczniowie mieli wyglądać „dziwacznie”, czyli inaczej niż zawsze. W tym dniu wykazali się bardzo dużą kreatywnością w wyborze swojego  stroju. Dominowały śmieszne  piżamy, kolorowe skarpetki oraz buty nie do pary.  Dobry humor  udzielał się wszystkim. Zabawa ta pokazała, że zawsze możemy liczyć na zaangażowanie i pomysłowość naszych uczniów.  Było  śmiesznie i zabawnie w całej naszej szkole.