• Przedszkolaki zawitały w szkolne mury, aby zdobyć medal „Małego Tancerza”. Rzecz to oczywista, że każde z nich z łatwością poradziło sobie z zadaniem, ponieważ muzyka naturalnie towarzyszy naszym dzieciom i jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby ich rozwoju. Dzieci z zapałem wkroczyły w świat tańca, bawiły się rytmem i uczyły nowych kroków tanecznych. Dzięki takim aktywnościom nasze Starszaki mogą rozwijać swoją wrażliwość na piękno, kształtować gusta muzyczne, poznawać możliwości i ograniczenia swojego ciała, a także pracować nad kondycją.

Podczas zajęć dzieci doskonaliły swoją koordynacje ruchową, prezencję i wdzięk w poruszaniu się, by później móc swobodnie wyszaleć się podczas gier i zabaw interaktywnych. Mamy nadzieję, że spotkanie w Akademii Przedszkolaka będzie zachętą do dalszego rozwijania naturalnych umiejętności ruchowo-tanecznych dzieci oraz pracy nad prawidłową sylwetką i postawą, a zapamiętane kroki taneczne zapewnią dobrą zabawę na przyszłych imprezach laugh Przed nami jeszcze zajęcia związane z ogrodnictwem. Zapraszamy!

Poza "Cwaniaka" - jeden z elementów układu tanecznego :)