• Akademia Przedszkolaka znowu w naszej szkole! Po trudnym czasie izolacji możemy otworzyć drzwi i zaprosić przyszłych uczniów na ciekawe spotkania w ramach Akademii. Pierwsze zajęcia to wędrówka po salach i zakamarkach szkoły, tak aby stała się ona znanym i przyjaznym miejscem dla naszych gości, a może i przyszłych uczniów. Każde dziecko to mały odkrywca, dlatego zaproponowaliśmy przedszkolakom, aby sami eksplorowali zakątki szkoły, odnajdywali drogę i wskazówki, które zbliżały ich do mety. Dzieci poznają świat przez zabawę i właśnie taką formę przybrały nasze zadnia. Na przedszkolaków czekały wyzwania wymagające sprawności fizycznej, właściwej koordynacji i koncentracji, spostrzegawczości, wiedzy, a nawet cierpliwości 😉 Podjęcie i wykonanie każdej próby pozwoliło dzieciom zdobyć odznaki „Małych Odkrywców”, a także dotrzeć do ukrytego skarbu. Radosne twarze dzieci wskazywały na to, że zajęcia zaciekawiły ich i sprawiły dużo frajdy. Wielką przyjemnością było również skosztowanie waty cukrowej i popcornu, które zostały dla nas przygotowane przez przedstawicieli Rady Rodziców. Pysznie dziękujemy!

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach już 15 grudnia wink