• W czwartek znów odwiedzili nas wyjątkowi Goście! To nie były zwykłe przedszkolaki, ale prawdziwi artyści laugh W świetlicy od razu zapanowała twórcza atmosfera, a dzieci z ochotą przystąpiły do pracy, tym bardziej, że okazja do tworzenia była przednia, ponieważ wielkimi krokami zbliża się święto naszych ukochanych babć i dziadków, bez których świat straciłby kolory!

Po pełnym uścisków przywitaniu, każdy z uczestników miał okazję wykonać kolorową ramkę na zdjęcia, tęczowy świecznik oraz filcową ozdobę w kształcie serca, która niewątpliwie będzie symbolem miłości wnuków (a dzięki zamontowanemu magnesowi z pewnością znajdzie miejsce na niejednej lodówce dziadków wink). Własnoręcznie przygotowane upominki są zawsze w cenie heart Wykonanie takiego podarunku daje wiele satysfakcji autorowi a obdarowanemu ogrom radości i moc wzruszeń. Maluchy były nieograniczenie twórcze, cierpliwe i wytrwałe w wykonywaniu prac a ich dzieła potwierdziły, że każdy z nich zasłużył na tytuł "Małego artysty" i pamiątkowy medal.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach 16.02.2023r., na których zajmiemy się aktywnością ruchową i tańcem.