• Zasady wypożyczania podręczników. Regulamin korzystania z darmowych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych

• 1.    Podręczniki są własnością organu prowadzącego szkołę i znajdują się w zasobach biblioteki szkolnej.

2.    Wypożyczenia (użyczenia) podręczników dokonuje nauczyciel odpowiedzialny za prowadzenie biblioteki szkolnej na podstawie imiennej listy uczniów sporządzonej i podpisanej przez wychowawcę klasy.

3.    Podręczniki na dany rok szkolny są wypożyczane w dniu i godzinach uzgodnionych pomiędzy nauczycielem odpowiedzialnym za prowadzenie biblioteki szkolnej,a wychowawcą klasy. Zapis ten stosuje się również do zwrotu podręczników.

4.   Podręczniki są wypożyczane uczniom nie później niż do 15 września danego roku szkolnego.

5.    W szczególnych przypadkach wypożyczenia podręczników mogą nastąpić również w innym terminie, w trakcie roku szkolnego.

6.   Podręczniki powinny być obłożone okładką lub papierem, aby zachować dobry wygląd książki i odpowiednio ją wzmocnić.

7.   W razie zagubienia lub zniszczenia podręcznika rodzice (prawni opiekunowie) są zobowiązani do pokrycia kosztów zakupu nowego egzemplarza.

REGULAMIN_KORZYSTANIA_Z_DARMOWYCH_PODRECZNIKOW.pdf